Agenda


Download Jaarplanning 2017

Agenda 2017

 

  2017
Term 1
Friday, 27 January to Friday, 07 April
Term 2
Woensdag, 26 April to Friday, 30 June
Term 3
Monday, 17 July to Friday, 22 September
Term 4
Monday, 09 October to Tuesday, 19 December

NTC dagen

Groep 1 t/m 8: zaterdag 18 maart

Groep 4 t/m 8: zondag 13 augustus

ALV

Zaterdag 18 maart

Toetsdagen:

Zondag 18 juni

Zondag 19 november

Koningsdag: zondag 30 april

Sinterklaas: zondag 3 dec

2017
Australia Day Thursday, 26 January
Good Friday Friday, 14 April
Easter Saturday Saturday, 15 April
Easter Sunday Sunday, 16 April
Easter Monday Monday, 17 April
Anzac Day Tuesday, 25 April
Queen’s Birthday Monday, 12 June
Labour Day Monday, 02 October